Analiza umowy deweloperskiej 1

Analiza umowy deweloperskiej

Umowa deweloperska stanowi jedną z najważniejszych umów w procesie nabywania nieruchomości. Polega na zobowiązaniu dewelopera do wybudowania i przeniesienia własności nieruchomości na nas, my zaś zobowiązujemy się do zapłaty określonej kwoty. Inaczej ujmując to od umowy deweloperskiej zależy czy cały nasz proces inwestycyjny będzie dla nas jako klienta opłacalny i bezpieczny. Zatem jako rozważny przyszły nabywca powinieneś zadbać o profesjonalne zweryfikowanie umowy.  Jest to klucz do zakupu nieruchomości bez ryzyka przykrych konsekwencji.

Analiza umowy deweloperskiej przez prawnika

Jeżeli właśnie czytasz ten artykuł to z góry możemy założyć, że dbasz o własne bezpieczeństwo i chcesz mieć pewność, że Twoja umowa jest prawidłowo sporządzona. Ponadto zakładamy, że zdajesz sobie sprawę, że na rynku nieruchomości zdarzają się nieuczciwi deweloperzy, że mogą wystąpić w umowie niedozwolone klauzule, która są prawnie zakazane lub  postanowienia umowne nie są dla nas korzystne. Co wtedy robić, gdy już po przeczytaniu umowy mamy wątpliwości? Niezawodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy  doświadczonego prawnika, który wykonana kompleksową analizę umowy deweloperskiej. Największą korzyścią wynikającą z pomocy specjalisty jest  szczegółowa weryfikacja umowy pod kątem prawnym i finansowym. W przypadku wykrycia potencjalnych zagrożeń i nieprawidłowości prawnik od razu Cię zawiadomi i wskaże konkretne propozycje z którymi będziesz mógł wystąpić do dewelopera.

Co oferuje nasze zespół?

Nasi prawnicy specjalizujący się w prawie nieruchomości posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzą jak skutecznie przeprowadzić proces inwestycyjny. Stawiamy na dokładność i poczucie komfortu naszych klientów. Oferujemy usługę analizy umowy deweloperskiej w ramach której wykonujemy szereg czynności począwszy od szczegółowego zapoznania się z umową, aż po weryfikację wiarygodności przedsiębiorcy. Naszą misją jest udzielenie pomocy prawnej w taki sposób aby każdy nasz klient mógł świadomie i bezpiecznie zawrzeć umowę deweloperską. Naszym priorytetem jest zapewnienie dla każdego klienta bezpiecznej transakcji z deweloperem. To my zadbamy o to abyś to Ty nie musiał się martwić.

Jak wygląda współpraca z naszym zespołem prawników?

01
Analiza umowy deweloperskiej 2
KONTAKT Z NAMI

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo i zamówisz usługę analizy umowy deweloperskiej. Następnie poprosimy o przesłanie umowy na nasz adres mailowy. Możesz również skontaktować się z nami na czacie.

02
Analiza umowy deweloperskiej 3
ANALIZA UMOWY

Rozpoczynamy pracę i weryfikujemy umowę, księgi wieczyste i dewelopera.

03
Analiza umowy deweloperskiej 4
RAPORT KOŃCOWY

Przesyłamy kompleksową analizę prawną i jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Co zyskujesz ?

Analiza umowy deweloperskiej 5
CZAS

Zlecając nam analizę Twojej umowy nie musisz poświęcać wielu godzin na pozyskiwanie informacji na temat umów deweloperskich. Możesz poświęcić czas na co tylko chcesz bo to naszym zadaniem jest udzielenie Ci kompleksowych i szczegółowych informacji dotyczących przyszłej transakcji z deweloperem.

Analiza umowy deweloperskiej 6
BEZPIECZNĄ PRZYSZŁOŚĆ

Dzięki naszym specjalistą będziesz mieć świadomość nawet najdrobniejszego ryzyka związanego z umową. Jeżeli umowa będzie dla Ciebie nie korzystna to zadbamy o to abyś był dobrze przygotowany do renegocjacji umowy. Nie pozwolimy abyś został oszukany.

Analiza umowy deweloperskiej 7
PIENIĄDZE

Profesjonalna analiza umowy deweloperskiej zabezpieczy Cię przed możliwymi konsekwencjami finansowymi. Bogate doświadczenie naszych prawników pozwoli Ci na uniknięcie nie korzystnych rozwiązań.

Kontakt

 

Call Now Button