Ełk

Adwokat jazda po alkoholu Ełk.

Ełk to miasto, które odwiedza niemalże każdy, kto decyduje się na zwiedzenie jednego z najpiękniejszych regionów Polski, jakim są Mazury. W tym wpisie dowiesz się, gdzie uzyskać skuteczną pomoc prawną dla kierowców w Ełku.

Jazda po alkoholu Adwokat Ełk

Powiat ełcki słynie z pięknych jezior, które każdego roku przyciągają wielu turystów. Duża część osób podczas takich „wypadów” porusza się swoim lub wypożyczonym autem. Niestety, w efekcie wzrasta liczba nietrzeźwych kierowców na drogach Ełku, jak i w jego okolicach. Wakacje, czy długie weekendy można bowiem zaliczyć do tych „okazji”, podczas których ilość spożywanego alkoholu rośnie. Finalnie – prowadzenie pojazdów na podwójnym gazie niezmiennie od lat stanowi poważny problem w naszym kraju. Każdy, kto za sprawą takiego czynu wejdzie w konflikt z prawem, powinien zadbać o to, by jego sprawą zajął się doświadczony adwokat (jazda po alkoholu – Ełk).

Szukasz skutecznego Adwokata?
+48 577 829 462
Zadzwoń do nas!

Zadzwoń Adwokat - Kontakt

Adwokat jazda po alkoholu Ełku

Osoba, która dopuści się czynu jazdy po alkoholu, będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami prawnymi (a te w naszym kraju nie należą do najłagodniejszych). Jednak pomoc profesjonalistów może przyczynić się do zminimalizowania takich skutków. Adwokaci z naszej kancelarii pomagają właśnie w takich sprawach. Czyn kierowania pojazdem po alkoholu bez wątpienia zasługuje na potępienie, ale już sam fakt zetknięcia się sprawcy z organami ścigania i Wymiarem Sprawiedliwości może być stosowną „nauczką”, dlatego naszym zadaniem jest minimalizowanie kar wymierzanych przez sąd. A więc w przypadku jazdy po alkoholu – adwokat (Ełk) z naszej kancelarii powinien być Twoim pierwszym wyborem. Konsekwencji za jazdę na podwójnym gazie nie da się przewidzieć z góry. Wszystko zależy od tego, ile alkoholu będzie znajdowało się w organizmie kierującego. Warto skupić się na przypadku, w którym będziemy mieli do czynienia z przestępstwem jazdy w stanie nietrzeźwości (w prawie tak się bowiem określa ten stan, z kolei wykroczeniem będzie jazda w stanie po użyciu alkoholu). Od jakiego poziomu alkoholu w organizmie, „zaczyna się” stan nietrzeźwości? Tę granicę określają przepisy. Mówiąc w skrócie – stan taki zachodzi, gdy zawartość alkoholu w organizmie wynosi więcej niż 0,5 promila (więcej na ten temat przeczytasz tutaj  Dopuszczalna ilość alkoholu we krwi w Polsce, a dokładne brzmienie przepisów w tym zakresie znajdziesz w art. 46 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi). Bezsprzecznie popełnienie omawianego przestępstwa może przysporzyć kierowcy wielu kłopotów, dlatego warto zadbać o to, by to profesjonalista zajął się taką sprawą. Nasz zespół adwokatów to gwarancja skutecznej pomocy prawnej dla kierowców w Ełku.

Skuteczna pomoc prawna dla Kierowców w Ełku

Każdy kierowca, który wsiądzie za kółko po alkoholu, powinien liczyć się z tym, iż oprócz kary zasadniczej będzie musiał mierzyć się z czasową (a nawet dożywotnią) „koniecznością powstrzymania się od prowadzenia pojazdów” (w postaci środka karnego zakazu prowadzenia pojazdów). Przepisy przewidują bowiem, iż zarówno w przypadku wykroczenia, jak i przestępstwa sąd musi orzec taki zakaz (w przypadku przestępstwa na czas nie krótszy niż 3 lata, a więc nawet minimalny wymiar może okazać się niezwykle surowy). Warto jednak wiedzieć, iż stosunkowo od niedawna istnieje pewne rozwiązanie, które pozwala wrócić “za kółko” szybciej, niż pierwotnie zarządził sąd. Mowa tutaj o urządzeniu zwanym blokadą alkoholową – więcej o tym przeczytasz tutaj Blokada alkoholowa. Skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji w kwestiach związanych z pomocą kierowcom, którzy weszli w konflikt z prawem. Jeżeli szukasz najlepszego Adwokata za jazdę po alkoholu w Ełku – niezwłocznie zgłoś się do nas.

Call Now Button