Adwokat alimenty

Adwokat alimenty. Skuteczna Pomoc W Uzyskaniu Alimentów.

Sprawy związane z alimentami wiążą się z długoletnimi skutkami finansowymi, w przypadku rozwodu są ważne dla przyszłości dzieci i rozwiedzionych małżonków, warto dobrze przygotować się do rozprawy sądowej. Raz zasądzone alimenty trudniej jest podwyższyć, wymaga to nakładu czasu i cierpliwości: wniesienia odrębnego powództwa o podwyższenie alimentów, prowadzi to do kolejnego postępowania sądowego. Alimenty to obowiązek dostarczania środków utrzymania, a w miarę potrzeby także środków wychowania.  Alimenty mają charakter bezwzględny, co oznacza, że nawet porozumienie między stronami nie znosi obowiązku alimentacyjnego.

Alimenty nie zawsze związane są z rozwodem

Sprawy alimentacyjne najczęściej wiążą się z rozwodem, ale alimenty mogą być zasądzone nie tylko wobec małżonka, ale także innych członków rodziny. Sprawy alimentacyjne, w których mogę Ci pomóc to także: obniżenie lub podwyższenie już zasądzonych alimentów, uzyskanie alimentów w związku partnerskim, wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego.

Adwokat alimenty. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Na wstępie należy podkreślić fakt, że strona w trakcie postępowania sądowego w sprawie o alimenty może dochodzić swoich praw samodzielnie. Należy jednak pamiętać, że doświadczenie, znajomość tematu i ilość prowadzonych spraw pozwalają uzyskać bardziej korzystne świadczenie. Nasz adwokat od spraw alimentacyjnych skutecznie pomoże Ci w uzyskaniu alimentów.

Nasze atuty to:

  • wysoka skuteczność w sprawach alimentacyjnych
  • wąska specjalizacja – prawo rodzinne
  • doświadczenie w sprawach alimentacyjnych każdego rodzaju
  • doskonały kontakt z Klientami

Szukasz skutecznego Adwokata?
+48 577 829 462
Zadzwoń do nas!

Zadzwoń Dane kontaktowe

Pomoc Prawna Alimenty Adwokat

Sąd orzeka na podstawie dostarczonych dowodów, doświadczony prawnik doradzi jakie dokumenty, faktury przedstawić przed sądem, żeby uzyskać maksymalnie wysokie alimenty. Proszę pamiętać, że dłużnicy alimentacyjni nie są bezkarni, prawnik może przedstawić sposoby na wyegzekwowanie zaległych alimentów. Sprawdź jakie są dowody w postępowaniu alimentacyjnym

Alimenty na dziecko. Alimenty na Żonę.

Przebieg wizyty, krok po kroku:
Korzystając z pomocy specjalisty z zakresu prawa rodzinnego, zyskujesz pomoc prawną

  • doradztwo w zakresie alimentów i pomoc w wyborze ewentualnej drogi prawnej
  • sporządzenie pism procesowych dotyczących alimentów
  •  pomoc w wyliczeniu kwoty alimentów
  • organizacja i uczestnictwo w negocjacjach pomiędzy stronami
  • reprezentowanie strony przed sądami każdej instancji
  • pomoc w egzekwowaniu zasądzonych alimentów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszam do kontaktu. Nasz adwokat prowadzi sprawy o alimenty zarówno dla klientów z Warszawy jak i przed sądami w innych regionach Polski.

 

Call Now Button